Дім Франка сьогодні –

– це Дім Муз У #ДоміФранка вирує багатогранне мистецьке життя: літературні вечори, театральні вистави, концерти класичної і сучасної музики, різнопланові виставки й перформанси.Зали Музею стають відкритим простором для актуальних мистецьких ініціатив. – це Дім Науки #ДімФранка – це осередок франкознавчих та музеологічних студій, де системно вивчають життя, епоху і творчу спадщину Франка, досліджують і популяризують скарби фондової колекції Музею, проводять наукові семінари, конференції, дискусії, презентації нових видань (спеціально для таких подій облаштовано конференц-зал із мультимедійним обладнанням).

– це Дім Родини #ДімФранка гостинно відчиняє двері всім поколінням. Тут відбуваються майстер-класи для малечі, тематичні інтерактивні уроки для школярів, лекції-екскурсії для студентів, заходи для сімей з дітьми та людей «третього віку». До літературної експозиції облаштовано мобільні пандуси. У #ДоміФранка по-домашньому затишно, рідно, ФРАНКОВО!

– це Дім Діалогу #ДімФранка – публічний простір суспільного та міжкультурного діалогу. Тут відбуваються різноманітні дискусії, зустрічі, дружні розмовина теми філософські, релігійні і літературно-мистецькі, за доброї погоди

– просто неба,у затишному саду. Коли «екстреми ся стрічають», #ДімФранка стає місцем для чесної суперечки та пошуку порозуміння.

Графік роботи: ср-пн 10:00–17:00
Підписатися на новини

Підписатися на новини

Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжіші новини одразу на свою електронну скриньку.

Ви успішно підписалися!

Share This