Історія першої в Україні Галереї Сценографії почалась ще у 2016 році, коли за ініціативи Олега Онещака (актор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, режисер, педагог) та Юлії Глушко (менеджерка культурних проектів) було створено ГО «Дитячий центр сучасного мистецтва «АГОВ» – мистецький простір, де працювали з дітьми, займались театральним мистецтвом.

Розвиваючи та спрямовуючи діяльність мистецького центру на ширше коло відвідувачів, у вересні 2016 року в просторі «АГОВ» було організовано першу сценографічну виставку Богдана і Олени Поліщук (художники, сценоргафи, художники костюмів). Ця подія привернула увагу широкого кола людей і стала поштовхом для реорганізації простору.

Основною ідеєю, яка спонукала до створення безпосередньо Галереї Сценографії була показати творчість художників, які працюють та створюють для театральних вистав сценографію та костюми. У 2018 році відбувся перший в Україні фестиваль Lviv Quadriennale of Scenography. Preview У 2021 році фестиваль Lviv Quadriennale of Scenography 2021

Графік роботи: вт-нд, 14.00-19.00
Підписатися на новини

Підписатися на новини

Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжіші новини одразу на свою електронну скриньку.

Ви успішно підписалися!

Share This