Що таке Музей Міста?
Музей Міста (МуМі) — це простір змінних виставок, майданчик для спілкування із мешканцями та платформа осмислення міста.
Музей не має постійної експозиції та власних фондів, а головними об’єктами дослідження є саме місто та містяни. Довкола цієї теми команда МуМі об’єднує музейників, кураторів, дослідників, мешканців та гостей міста, які спільно готують щоразу нові виставки та публічні програми до них.

Кому буде цікавий Музей Міста?
Мешканці міста можуть не лише відвідати Музей, але й стати співтворцями виставок МуМі. Експонатами можуть бути як колекції різних музеїв, так і особисті речі містян. А їхні спогади — основою всієї експозиції.
МуМі буде цікавий і гостям, адже працює із актуальними темами, які торкаються і минулого, і сьогодення. Виставки поєднують в собі теми, що стосуються питань культури, історії, соціології, психології, урбаністики тощо. Завжди цікаво дізнатись більше про локальне середовище міста, яке відвідуєш, і порівняти з власним міським досвідом.

Що в музеї зараз?
Із грудня 2020 року у Музеї Міста діє проект “Лабораторія дитинства”. Тут завдяки цифровим та аналоговим технологіям відвідувачі можуть поділитися своїми історіями, спогадами, фотографіями та предметами, які згодом стануть частиною першої виставки Музею “Подорож героя: Останній тиждень літа”. Більше інформації про проект тут (citymuseum.lviv.ua). Також можете переглянути відео (YouTube).

Як знайти Музей Міста?
Музей працює у самому серці Львова, в історичних підземеллях міської ратуші (площа Ринок, 1). Вхід до МуМі — з боку фонтана “Нептун”.

Адреса: пл. Ринок, 1
Графік роботи: вт-нд, 11:00-18:00
Підписатися на новини

Підписатися на новини

Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжіші новини одразу на свою електронну скриньку.

Ви успішно підписалися!

Share This