Галерея «Зелена канапа» — приватна галерея сучасного мистецтва заснована в 2006 році. Розташована у місті Львів на вулиці Вірменській в будинку №7, приміщенні середньовічного вірменського суду “хуц”, або “хуцу”, під дзвіницею (1570 р.) Вірменського собору.

«Зелена канапа» співпрацює з найкращими представниками мистецького Львова, що має давні культурні традиції і мистецьку школу. Змінні експозиції відбуваються кожні три-чотири тижні. Галерея представляє такі види мистецтва: Живопис, скульптура, графіка, ремесла, медіа-мистецтво, інсталяція тощо. Для більшості творів представлених на виставках в галереї «Зелена канапа» – це прем’єрний показ. Крім того для значної частини митців – виставки в галереї «Зелена канапа» також перші в творчій біографії.

Галерея «Зелена канапа» з успіхом представляла львівське мистецтво на міжнародних фестивалях „Арт-Київ” в 2007, 2008, започаткованого Українським домом у 2006 році. У Фестивалях “Файн Арт” у 2009, 2011 роках, що відбувались у Мистецькому Арсеналі ( Київ). Галерея “Зелена канапа” брала участь у Kyiv Art Week 2019 де представила проект Андрія Савчука та Назара Симотюка “Зв’язки”. Брала участь у львівських фестивалях, серед яких Форум видавців у Львові (2007), Ніч у Львові 2010, 2011, 2012, 2013 рр., Дні Львова у містах України (Суми 2013) та інші.

Галерея є повноцінним учасником арт ринку в Україні і виступає представником інтересів безпосередньо самих художників, реалізовуючи продаж авторських творів. Також працює інтернет магазин. Асортимент надзвичайно широкий, від прикрас і кераміки до живопису і скульптури. “Зелена канапа” забезпечує проданий художній твір всіма необхідними супровідними документами, а також сертифікатом ідентичності \ пам`яткою колекціонера.

Графік роботи: вт-нд, 12:00-19:00
Підписатися на новини

Підписатися на новини

Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжіші новини одразу на свою електронну скриньку.

Ви успішно підписалися!

Share This