Міжнародний етно-мистецький проєкт «Екологічний ракурс» започаткований Львівською обласною організацією Національної спілки художників України спільно з Львівською національною академією мистецтв, Національним музеєм у Львові ім. Андрея Шептицького у 1996 р. акцією «Відродимо глинянський килим».
 
З 1996 року проєкт став щорічним, триває до тепер і реалізовує протягом року різні мистецько-культурні заходи. Загальну назву «Екологічний ракурс» проєкт отримав у 1998 р. після проведення у Львові Міжнародного симпозіуму художнього текстилю під аналогічною назвою, участь у якому взяла велика когорта фахівців з різних країн світу.
 
Проєкт щороку викликає велике зацікавлення фахівців та широкої аудиторії поціновувачів мистецтва, що дає можливість проводити міжнародні літні пленери художнього текстилю, наукові конференції, міжнародні виставки, симпозіуми, видання спеціальної наукової та науково-популярної літератури. Виставка триватиме до 23 січня 2022 року і яскраво засвідчує, що сучасний рукотворний килим – це живопис ниткою, це сучасне тлумачення рукотворного текстилю, який може прикрасити найсучасніші інтер’єри, здатен вразити своєю мистецькою вартістю як поціновувачів, так і широкий загал!
 

Детальніше: lvivpalace.art

Сайт: lvivpalace.art
Графік роботи: вт-нд, 11.00-17.30
Підписатися на новини

Підписатися на новини

Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжіші новини одразу на свою електронну скриньку.

Ви успішно підписалися!

Share This